Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på Sveriges ungdomsråd. Tveka inte att kontakta oss om du har några funderingar!

För kontakt med kansliet:
info@sverigesungdomsrad.se

För ärenden gällande butiken:
butik@sverigesungdomsrad.se 

Besök:
Nygränd 10
111 30 Stockholm

Organisationsnummer:
802415 – 0214

Bankgironummer:
5693-9390

Nygränd 10, Stockholm, Sverige
Jag vill ha kontaktuppgifter till:

KANSLIET

John Liljegren

Verksamhetschef

John arbetar bl.a. med administration, ekonomi, och samarbeten med andra organisationer och aktörer. Personuppgiftsansvarig.

john@sverigesungdomsrad.se

Dina Alami

Utbildningskoordinator

Dina arbetar med våra inspirationshelger, medlemsservice och utbildningar riktade mot både medlemmar och kommuner.

dina@sverigesungdomsrad.se

STYRELSEN

Ellen Åberg

Styrelseordförande

Kontaktperson för styrelsen
ellen.aberg@sverigesungdomsrad.se

Tekla W Björkum

Vice ordförande

tekla@sverigesungdomsrad.se

 

Yusuf Muhawech

Styrelseledamot

yusuf@sverigesungdomsrad.se

Eldin Nurkovic

Styrelseledamot

eldin@sverigesungdomsrad.se

Jonatan Widmark

Styrelseledamot

jonatan@sverigesungdomsrad.se

Ingrid Jersblad

Styrelseledamot

ingrid.jersblad@sverigesungdomsrad.se

Johan Claesson

Styrelseledamot

johan@sverigesungdomsrad.se